ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ТРЬОХ ПІДОЗРЮВАНИХ У ПРИЧЕТНОСТІ ДО ТЕРАКТІВ У ІНДОНЕЗІЇ

16.01.2016 12:57

В Індонезії затримано троє підозрюваних у причетності до терактів у Джакарті. В одного з них знайшли символіку угруповання “Ісламська держава”.

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР із посиланням на європейські ЗМІ.

Очільник столичної поліції Тіто Карнавіан закликав усі країни регіону до спільної боротьби з Ісламською Державою. Можливим організатором терактів він назвав індонезійця Бахруна Наїма, який приєднався до ісламістів. Наїм воює в Сирії, але, за даними спецслужб, передавав звідти інструкції по здійсненню нападів.

“Осередки Ісламської Держави є в Індонезії, Малайзії, Філіппінах, Таїланді і в інших країнах Південно-Східної Азії. Бойовик Бахрун Наїм прагне об’єднати ісламістів регіону і стати їхнім лідером. Але у нього є і конкуренти, які борються за владу. Ось чому Бахрун Наїм влаштував цю атаку, “- сказав Карнавіан.

Він закликав приділяти найсерйознішу увагу збільшенню загрози з боку Ісламської Держави, посилювати протидію і посилювати покарання за пособництво ісламістам.

П’ять вибухів прогриміли в Джакарті в четвер вранці: вперше Ісламська Держава робить напад у найбільш густонаселеній мусульманській країні світу. Крім п’яти нападників загинули і двоє мирних громадян – індонезієць і канадець. Мішенями терористів стали зокрема кафе “Старбакс” і поліцейський відділок.

comments powered by HyperComments

Последние