В УРЯДІ РОСІЇ ІНІЦІЮВАЛИ ПОМ'ЯКШЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ ТУРЕЧЧИНИ

15.01.2016 20:54

Офіційною причиною є необхідність добудувати об'єкти до Чемпіонату світу з футболу 2018 року.
Росія на здатна без залучення турецьких компаній самостійно підготувати всі об’єкти, необхідні для проведення у країні Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Про це свідчить зареєстрований Мінекономрозвитку РФ законопроект, у якому йдеться про пом’якшення санкцій щодо турецького бізнесу, повідомили у російському виданні «Коммерсантъ».

Зокрема, обмеження запропонували не поширювати на компанії з контрактами, для виконання яких неможливо знайти російського постачальника товарів або послуг.

Окрім того, санкції обійдуть контрагентів, які виконують контракти в галузі безпеки Росії, а також, якщо «дія контракту зачіпає інтереси великої кількості російських споживачів» при неможливості адекватної заміни товарів або послуг.

Як зазначає співрозмовник російського видання у міністерстві, Росія піде на пом'якшення санкцій щодо турецького бізнесу за умови створення спільних підприємств з російськими партнерами, які мають стати їх контролюючими акціонерами, а також у разі виконання контрактів, припинення яких може призвести до невиконання внутрішніх або зовнішніх зобов'язань.

За його словами, це пов'язане з ризиком запізнення при будівництві спортивних об'єктів до чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії в 2018 році. Видання зазначає, що турецькі забудовники виступають субпідрядниками будівництва спортивних, інфраструктурних та готельних об'єктів.

Нагадаємо, 30 грудня Росія заборонила турецьким компаніям будувати та надавати послуги.

Як повідомлялося, після інциденту в листопаді, в ході якого турецькі ВПС збили російський бомбардувальник Су-24, Анкара і Москва виступили з різкою взаємною критикою. Країни звинувачують один одного в закупівлі нафтопродуктів, які в Сирії та Іраку добувають терористи з "Ісламської держави".

 

comments powered by HyperComments