МАСАЖНІ КРІСЛА В УКРАЇНІ

15.01.2016 02:39

Масажні крісла в Україні: продаж, сервіс, гарантія
Сучасні масажні крісла - це диво техніки, яке дає можливість насолоджуватися якісним професійним масажем, не виходячи з будинку або офісу. Замість того, щоб при  кожній можливості итрачати час і гроші на походи до масажиста, ви можете всього раз купити масажне крісло - і далі насолоджуватися результатом в будь-який зручний вас час. Ціна на масажне крісло, накидку або інший масажер може на перший погляд здатися високою, але порахуйте вартість одного лікувального курсу масажу спини, і ви зрозумієте, що один раз купити таке крісло набагато вигідніше, ніж кожен раз оплачувати роботу фахівців. Детальніше дивіться " массажное кресло "

Маленькі хитрощі для вибору масажного крісла:
масажні ролики з силікону м'якше пластикових;
великі ролики приємніше дрібних;
L-подібний масажний механізм масажує і спину, і сідниці, на відміну від звичайного, який інколи ледь дістає до попереку;
скручування і витягування - це найкраще, що сьогодні можуть масажні крісла;
чим більше роликів в механізмі масажу ступні, тим краще;
чим ширше охоплення роликів, тим приємніше масаж;
чим більше повітряних подушок, тим більше масаж нагадує ручний;
чим дешевше крісло, тим гірше в ньому система сканування тіла;
програми - це відмінно, ручні настройки - ще краще;
крісло з інтегрованим плеєром завжди дорожче;
нульова гравітація - це круто!
Сучасні масажні крісла все частіше оснащені додатковими зручностями, серед яких - вбудована звукова система, яку ви можете використовувати для додаткового розслаблення. Або ж визначення акупунктурних точок для цілющого масажу. Крісло може мати десятки і сотні програм, з різними типами і черговістю видів масажу.

Ви можете купити масажне крісло для будинку, офісне масажне крісло, масажну накидку, масажер для ніг або найпростіший вид масажного обладнання - ручний масажер - у нас на Тіптоп.

Ми гарантуємо:
висока якість
безкоштовну установку
офіційну гарантію
сервісне обслуговування

comments powered by HyperComments

Последние