ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕР ЗВИНУВАТИВ В АВАРІЇ НА ВОДОГОНІ "РАДЯНСЬКИХ ПОПЕРЕДНИКІВ"

15.01.2016 15:17

Мер Запоріжжя Володимир Буряк пояснив, що повернути вчасно воду жителям Хортицького району не змогли через технологічні порушення, допущені в радянські часи


Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії.

Як зазначив Володимир Буряк, ще в радянські часи при будівництві водоводу були допущені серйозні порушення технологічного характеру. Зварювальники виявили їх, коли намагалися зварити трубу.

Також мер звинуватив в аварії керівників водоканалу, яки не підходили системно до експлуатації водоводу.

“Якщо говорити про системність підходу до експлуатації водоводу - то її практично не було. Була відсутня побудована керівництвом система роботи щодо запобігання таким ситуаціям. Я розумію, що побачити порушення у землі неможливо - але в камерах, де знаходяться стики, це реально. І якби було бажання і відповідальність керівників «Водоканалу» - починаючи від директора і начальників дільниць - то і робота відбувалася би системно“, - зазначив Буряк.

Володимир Буряк розповів, що на сьогоднішній день практично завершений аудит “Водоканалу”, озвучені попередні дані по збитку, нанесеному за три останні роки господарської діяльності керівництва КП.

“Дана аварія лише підтверджує, що розкриті сумнівні схеми, що використовувалися на даному підприємстві, дійсно мали місце, і в ремонти відвідав кошти не вкладалися/ Тому кадрові зміни будуть - і не тільки в “Водоканалі“, - пообіцяв міський голова.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, через аварію на магістральному водоводі, яка сталася 0 7 годині ранку 12 січня, без водопостачання залишилися Хортицький район Запоріжжя і острів Хортиця. Це - 352 приватних житлових будинки, 329 багатоповерхівок, 14 шкіл, 19 дитячих дошкільних закладів, інтернат №2 “Січовий колегіум”, Дитячий інтернат для лікування зору “Цвіт”, лікарня №1, Дитяча лікарня №5, пологовий будинок, підстанція ШМД, Дитяча стоматологія, Жіноча консультація. Загальна кількість населення у місці події становить 116 тис. 820 чоловік.

Також повідомлялося , що полагодити водовід на Бабурці обіцяли до 23 години 12 січня.

comments powered by HyperComments

Последние