НАБУ ВИКЛИКАЛО НА ДОПИТ ЖВАНІЮ І ПАШИНСЬКОГО

15.01.2016 06:29

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) викликало на допит депутата Верховної Ради Сергія Пашинського ("Народний фронт") та колишнього нардепа Давида Жванію.

Нардепа Пашинського допитають як свідка.
"Ми чекаємо на Пашинського для допиту в рамках іншої справи, а саме за фактом заволодіння Житомирською кондитерською фабрикою", - наводить слова співробітниці НАБУ LB.ua.
Також, Антикорупційне бюро має намір допитати колишнього депутата Давида Жванію у двох кримінальних провадженнях, у яких фігурує екс-депутат Ради Микола Мартиненко.
"Ми чекаємо на нього для допиту як свідка у двох кримінальних провадженнях", - пояснила співробітниця відомства.
За її словами, це справи за фактом закупівлі держпідприємством "Східний ГЗК" уранового концентрату в австрійського товариства STEUERMANN Investitions - und Handelsgesellschaft mbH, а також за фактом отримання хабарів під час закупівлі НАЕК "Енергоатом" обладнання в чеського акціонерного товариства Skoda JS.
Нагадаємо, що у березні цього року швейцарські видання Le Matin Dimanche і SonntagsZeitung повідомили з посиланням на джерела в правоохоронних органах про кримінальну справу проти Мартиненка.
Раніше чеське видання Pravo писало, що в рамках розслідування справи у компанії Skoda JS відбулися обшуки. За інформацією чеських журналістів, цей виробник устаткування для атомних електростанцій є, разом з Мартиненком, ще одним фігурантом швейцарської кримінальної справи.
Мартиненко заперечив звинувачення і назвав інформацію про розслідування в Чехії "піар-кампанією проти нього" і заявляв, що за звинуваченнями на його адресу стоїть Росія, яка "хоче саботувати добудову енергоблоків на Хмельницькій АЕС і дискредитує компанію Skoda JS".
Микола Мартиненко, який добровільно відмовився від депутатського мандату, як законослухняний громадянин надає повне сприяння у перевірці будь-якої інформації будь-якими правоохоронними органами.

comments powered by HyperComments

Последние