НАЙБІЛЬШИЙ РАЙОН ЗАПОРІЖЖЯ ДРУГИЙ ДЕНЬ СИДИТЬ БЕЗ ВОДИ

14.01.2016 12:42

Другий день поспіль Хортицький район міста Запоріжжя та острів Хортиця – з обмеженим водопостачанням. Протягом вчорашнього дня й ночі комунальні служби ремонтували пошкоджений водопровід. Сьогодні місцева влада відзвітувала про завершення робіт.

"Зварювальні роботи по відновленню труби великого діаметра завершені сьогодні вночі, о 4.30 ранку. О 7.30 ремонтні бригади КП "Водоканал" завершили роботи по запуску відключеної ділянки труби. Його заповнення зайняло кілька годин. Зараз ведеться плавна подача води в резервуар насосної станції "Хортицька", - йдеться в повідомленні прес-служби мерії.

Станом на 12:00 вода в кранах жителів Хортицього району так і не з'явилась. Місцеві жаліються на бездіяльність влади. На разі люди вистоюють довжелезні черги за технічною водою. Її підвіз забезпечили комунальники з учорашнього вечора. Питну воду містяни скуповують в магазинах, спустошуючи прилавки.

"Подача води в будинки очікується в найближчий час. Вже зараз вода надходить до споживачів приватного сектора Верхньої Хортиці. Скоро її отримають й інші жителі району", - говорить генеральний директор КП "Водоканал" Сергій Басанський.

Нагадаємо, 12 січня близько восьмої ранку сталася масштабна аварія на мережах водогону, який забезпечує водою найбільший район Запоріжжя - Хортицький. Без води залишилися понад 150 тисяч людей

comments powered by HyperComments

Последние