РОЗРОБКА САЙТІВ ЛУЦЬК З РОЗШИРЕННЯМ CSS СТИЛІВ

11.01.2016 00:17

Зовсім недавно знайшов розширення, яке допоможе оптимізувати працю веб-розробника і скоротити час на редагування css стилів. Тих, хто верстає сайти, напевно, не раз відвідувало бажання зберегти стилі css і їх значення через панель розробника (викликається клавішею F12) в браузері, в якій вони, власне, і підганялися. Розробка сайтів Луцьк відбувається швидше зі стилями в коді програміста, якщо у браузері встановлений відповідний додаток.

Якщо ви той, кого відвідувала така думка, чи той, до кого вона не приходила, але вас зацікавив подібний інструмент, то читайте далі.

Найчастіше розробники веб-сайтів в Луцьку користуються браузером Firefox. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено такий браузер, то рекомендую їм обзавестися, так як розширення, про який піде мова, взаємодіє саме з ним.

Завантажити останню версію Firefox з офіційного сайту

Після установки браузера необхідно інтегрувати в нього додатковий плагін Firebug. Він замінить стандартну консоль розробника (F12).

Встановити останню версію плагіна Firebug з офіційного сайту. Для того, щоб він встановився в браузер, достатньо клікнути по кнопці «Додати до Firefox».

А тепер безпосередньо розширення, яке і буде зберігати стилі з браузера в файл css.

Воно встановлюється в два етапи:

Перший етап

Додаємо в браузер, а точніше в Firebug, кнопку, при натисканні на яку будуть зберігатися правки з браузера в файл стилів. Даний плагін називається cssUpdater і встановлюється також кліком по кнопці «Додати до Firefox».

Встановити останню версію плагіна cssUpdater з офіційного сайту. Після його установки в панелі Firebug'а з'явиться кнопка «Sync now», вона показана на картинці нижче. Розробка сайтів Луцьк з даним плагіном має перевагу над іншими проектами, оскільки дає можливість працювати в режимі онлайн та зберігати інформацію для програміста.

Другий етап

Встановлюємо програмне забезпечення на комп'ютер. Сама програма має аналогічну назву з плагіном cssUpdater. Завантажити останню версію програми cssUpdater з офіційного сайту.

Дана програма доступна для безкоштовного скачування, але тільки після невеликої реєстрації. Зайшовши на сайт і трохи перегорнувши сторінку вниз, ви побачите форму реєстрації. Після правильного заповнення всіх наявних полів і кліка по кнопці Submit вас перенаправляють на сторінку, де буде посилання зеленого кольору з текстом «install page», клікаєм по ній!

На знову відкрилася сторінці в розділі «Download» в тексті буде посилання «here», клікаєм ... Після скачування встановлюємо програму на ПК і запускаємо ...

Якщо після скачування ви бачите іконку, за допомогою якої система говорить про те, що не знає якою програмою запустити даний файл, це означає, що на вашій машині не встановлений AdobeAir. Його також необхідно встановити.

Завантажити останню версію AdobeAir з офіційного сайту

У вікні вводите ключ, який можна взяти, пройшовши за посиланням «member page», що знаходиться під «Download» у розділі «Installation / Configuration».

На цьому установка закінчена.

Тепер, щоб все запрацювало, потрібно просто перетягнути потрібний css файл в нижню частину вікна програми cssUpdater або вибрати файл, натиснувши на кнопку «Add local files».

comments powered by HyperComments

Последние