В ОКУПОВАНОМУ СЕВАСТОПОЛІ ТРИВАЮТЬ ВІЯЛОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

08.01.2016 10:51

В тимчасово окупованому Севастополі через дефіцит електроенергії зберігається режим віялових відключень. Про це повідомляє прес-служба окупаційного уряду міста, передає УНН.
"На поточний момент ліміт енергоспоживання становить 170 МВт. У зв'язку з обмеженням подачі електроенергії, графік віялових відключень електрики буде застосовуватися в наступні добу", - йдеться в повідомленні.
Також, за даними прес-служби, протягом минулого дня аварійні бригади "Севенерго" відпрацювали 8 заявок.
Окрім того, за інформацією прес-служби, в окупованому Севастополі, у зв'язку з туманом в 6:30 і 7:30 було обмежено рух пасажирських катерів, на маршрути запущені додаткові автобуси.
Нагадаємо, 2 січня керівник Херсонських магістральних електромереж компанії "Укренерго" Ігор Боско повідомив, що роботи на ПЛ "Каховська-Титан" повністю завершені, але сама лінія не підключена до електроенергії.
В ніч на 31 грудня в районі села Богданівка Каховського району в результаті спрацьовування системи релейного захисту було перервано постачання електроенергії по лінії 220 ПЛ "Каховська-Титан", в результаті чого подача електроенергії в АР Крим повністю припинена. За висновком експертів, які працювали на місці аварії, опору було пошкоджено в результаті вибуху.

comments powered by HyperComments

Последние