ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА 134 ОСОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ КОНДИТЕРСЬКОЇ ФАБРИКИ

05.01.2016 11:13

Співробітники поліції затримали 134 людей і вилучили арсенал зброї й боєприпасів на території Житомирської кондитерської фабрики.

 

«5 січня вночі на території кондитерської фабрики виникла сутичка між групою невідомих осіб. Поліцією було припинено протиправні дії й затримано 134 учасників конфлікту. На місці події вилучено гранату, травматичні й газові пістолети, патрони й гільзи, ножі, металеві й дерев'яні кийки», - сказано в повідомленні МВС.

 

Повідомляється, що близько 01:00 у поліцію надійшло повідомленні від генерального директора фабрики про те, що на території підприємства лунають постріли й група невідомих намагається проникнути в приміщення фабрики.

Співробітники поліції встановили, що близько 60 людей прорвалися на територію фабрики й чинили протиправні дії.

Зазначено, що всього на території підприємства було затримано 134 людей, серед затриманих жителі Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Миколаївської та Харківської областей.

«90% з них мають судимості або нині є фігурантами кримінальних проваджень», - зазначається у повідомленні.

Крім того, в 19-річного жителя Київської області було вилучено гранату Ф-1.

 

Під час огляду території підприємства виявлено пристрої для відстрілу гумових куль, патрони й гільзи від травматичної й мисливської зброї, ножі, кастети, металеві й дерев'яні кийки.

За цим фактом відкрито провадження за статею хуліганство.

comments powered by HyperComments

Последние