У ПРИБАЛТИЦІ ВЛАШТУВАЛИ АКЦІЇ СОЛІДАРНОСТІ З УКРАЇНОЮ

05.01.2016 15:27

Вчора, 4 січня, громадяни Литви, Латвії та Естонії влаштували акції солідарності біля посольств України. Так, ввечері у Талліні, Ризі, Вільнюсі і Каунасі учасники акції тримали плакати з написами «Не забувайте про Україну», «Путін, руки геть від України», «Зупиніть Путіна» та інші. Про це УНН повідомили у Молодіжному Націоналістичному Конгресі.
“Ми розуміємо, що ніякі Мінські угоди не діють. Війна в Україні триває, а світ забуває про це, переключачи всю вагу на конфлікт у Сирії. Саме тому ми проводимо міжнародну кампанію солідарності з Україною”, — зазначив Міндаугас Сідаравічюс, організатор акції у Вільнюсі.

Крім того, громадяни Литви під час акції організували збір коштів на купівлю позашляховика для 95 окремої аеромобільної бригади ЗСУ.
До активістів вийшов перший секретар Посла України в Литві Костянтин Федоренко, аби подякувати їм.
Окрім цього, учасники акцій поклали квіти і запалили свічки в пам’ять про загиблих військових на Сході України.
Організаторами міжнародної кампанії стали молодіжні патріотичні організації Литви, Латвії, Естонії та України, що співпрацюють в “Альянсі Балто-Чорноморських Націй” (“Молодіжний Націоналістичний Конгрес” в Україні, “Литовський націоналістичний молодіжний союз” в Литві, “Синє пробудження” в Естонії, “Національна Асоціація „Все для Латвії!“ у Латвії).

comments powered by HyperComments