MARTINS СТУДІЯ ДИЗАЙНУ

04.01.2016 00:02

MARTINS - команда українських професіоналів, успішно вирішує завдання в галузі архітектурного дизайну в Україні і Європі на протязі 10 років. Реалізовані проекти MARTINS  включають в себе: готелі, ресторани, кафе, торговельні та бізнес-центри преміум класу, а так само численні житлові інтер'єри від багатої англійської класики до сучасного європейського стилю. Детальніше дивіться http://martins.com.ua/
Співпрацюючи з MARTINS , Ви отримуєте унікальний професіоналізм і працездатність нашої команди, найвищий рівень проектної культури, суворе дотримання термінів та інших домовленостей, неодмінна доведення проектів до блискучого втілення.
Сьогоднішній час - це епоха змішання стилів, і вже немає необхідності суворо дотримуватися одного напрямку, наприклад «Модерну» або «Класики». Сьогодні можна використовувати елементи різних стилів в інтер'єрах. Однак, вміння правильно комбінувати стилі - велике мистецтво. Для цього потрібно мати чітке уявлення про кожному стилі окремо. Стильний інтер'єр - це простір, в якому кожна окрема деталь має очевидну приналежність до єдиного образу, до єдиним задумом.
Кращий дизайн інтер'єру - це ретельно продуманий дизайн. У такому дизайні враховано все: - естетика, функція, виконання. Протиставленням слову «design» існує визначення «undesigned», що, в перекладі на звичний нам українську мову, означає «ненавмисний», «непродуманий». MARTINS  пропонує послуги по створенню "продуманого" дизайну інтер'єрів, архітектурного дизайну та послуги по втіленню проектів.
Тонкощі професії дизайнера-архітектора пізнаються роками. «Академічна школа», яка виховує справжніх фахівців, по-своєму унікальна. У цій школі мало підручників, але багато активного і напруженої праці по освоєнню професії. Знання передаються не через книги, а через глибоке взаємодія професорів і студентів, через споглядання неповторних зразків дизайну та прикладного мистецтва. За плечима кожного з фахівців MARTINS  багато роки навчання, в ході якої отримано прекрасну освіту, щеплений бездоганний смак і освоєні всі необхідні навички для створення і втілення архітектурних задумів.
Глибокі знання не знайти на "вулиці". Знання в галузі дизайну та архітектури - це знання для "присвячених". Присвячених в професію, присвячених в світ пропорцій і обсягів, у світ світла і тіні, в світ кольору, у світ форми. Є місця, де навіть «стіни вчать». Ми вдячні своїм вчителям за те, чому вони нас навчили. Ми з повагою ставимося до багаторічної історії художньої освіти України та Києва.
Наші професори по крупицях передали нам всі тонкощі професії, всі необхідні знання та навички, основи яких йдуть далеко в минуле. При цьому, доповнивши їх тими сучасними вимогами, які пред'являють сьогодні архітектура і дизайн.
Для створення гармонійного інтер'єру потрібно ясний проектний задум і його грамотне виклад. MARTINS  пропонує високий рівень культури подачі проектної документації, в якій читається ясний проектний мову і ретельно деталізовані опису всіх необхідних складових проекту. Ми відповідально можемо вважати це нашим незаперечною конкурентною перевагою.

comments powered by HyperComments

Последние