ЧЕРЕЗ НЕГОДУ У КАНАДІ ПОНАД 6 ТИС. СПОЖИВАЧІВ ЗАЛИШИЛИСЬ БЕЗ СВІТЛА

03.01.2016 02:01

У канадській атлантичній провінції Нова Шотландія понад 6 тис. споживачів залишилися без енергопостачання через сильні снігопади, що обрушилися на регіон, передає УНН з посиланням на телеканал CBC.
В інших атлантичних провінціях Нью-Брансвік і Острів принца Едуарда також є перебої в подачі електроенергії через негоду, але точні дані поки не доступні. За інформацією Національного метеобюро, в цій частині Канади за добу може випасти більше 25 см снігу.
У місцевих аеропортах затримані або скасовані десятки авіарейсів, як правило, на місцевих напрямках. Поромне сполучення в регіоні через снігопад поки не порушено, як і не перекриті мости. Зокрема, Міст Конфедерації між Островом принца Едуарда і материкової провінцією Нью-Брансвік і раніше відкритий для руху автотранспорту.
Перші в сезоні сильні снігопади у вівторок, 29 грудня обрушилися також на сусідні провінції Квебек і Онтаріо, де, за прогнозом синоптиків, за добу може випасти понад 40 см снігу. Опади приніс циклон, який відзначився руйнівними торнадо і повенями в штатах Середнього Заходу і південного сходу США, в результаті чого там загинули понад 40 осіб.
Як відзначають метеорологи, снігопади в канадських провінціях місцями супроводжуються поривчастим вітром до 60 км/год (17 м/с). У найбільших аерогаванях регіону - міжнародних аеропортах в Торонто (провінція Онтаріо) і Монреалі (провінція Квебек) - через негоду затримані або скасовані сотні авіарейсів.
Поліція повідомляє про значне зростання кількості дорожньо-транспортних пригод на великих магістралях і у великих містах регіону.
Снігоприбиральна техніка не справляється з кількістю опадів, що випали. Так, у місті Сент-Джон (провінція Нью-Брансвік) влада заборонила на ніч паркувати машини на багатьох вулицях, щоб дати можливість техніці прибрати сніг, також допомагають брибирати сніг і самі громадяни міст.

comments powered by HyperComments

Последние