КУПРІЙ ПРО ПАПЕРИ ГПУ: ДОПЛАТИ ВІД КОРБАНА МИ НЕ ОТРИМУВАЛИ, АЛЕ Є ВИБОРЧА КАМПАНІЯ

01.01.2016 19:03

Доплати від Геннадія Корбана депутати групи "Укроп" не отримували, але є виборча кампанія та інші витрати в рамках партійної роботи. Нардеп групи "Укроп" Віталій Купрій в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував оприлюднені сьогодні ГПУ документи.
"Доплати від Корбана ми не отримували, але є виборча кампанія, наприклад, моя робота в партії на міжнародному рівні, є партійні кошти, і тут, дійсно, компенсація якась депутатам можлива, і вона необхідна. За 5 тис. грн неможливо їздити за кордон", - заявив Купрій.

"Кожен може отримати такі кошти, є партія, є фонди, є все. Це ж звіти подаються, і в ЦВК подаються звіти, і подаються в податкову, там все буде легко перевірити", - зазначає депутат.

На уточнююче питання телеведучих про те, чи отримав Купрій кошти в розмірі 290 тис. грн (як зазначено в документах ГПУ), депутат заявив:

"Ні, цього немає. Там де підпис мій стоїть? Якщо він стоїть, тоді я хотів би проти прокуратури подати заяву про підробку документів".

Раніше ГПУ оприлюднила папери з сумами доплат депутатам групи "Укроп" і чиновникам ДніпрОГА в рамках справи Геннадія Корбана.

Новини за темою: У ГПУ оприлюднили аудіо розмов людей з голосами, схожими на Корбана та деяких нардепів
Нагадаємо, вчора Дніпровський суд відправив Геннадія Корбана під арешт на 60 діб. 31 жовтня СБУ і ГПУ почали спецоперацію з розслідування діяльності Геннадія Корбана. Його підозрюють в організації злочинної групи, яка викрадала людей. Також Корбана підозрюють у розкраданні 40 млн грн, зібраних для волонтерів АТО.

comments powered by HyperComments