США ОПРИЛЮДНИЛИ ДОПОВІДЬ ЩОДО МАЙБУТНЬОГО ФЛОТУ РФ

30.12.2015 12:23

Військово-морська розвідка США оприлюднила доповідь щодо перспектив розвитку ВМС Росії, у якій висловлюються занепокоєння щодо намірів військового керівництва РФ посилити потужності військового флоту.

Документ, відкритий для доступу в інтернеті, містить 68 сторінок тексту, передає власний кореспондент Укрінформу.

"За прогнозами, впродовж наступного десятиліття продовжуватиметься будівництво та запуск кількох сучасних, обладнаних складними системами кораблів і підводних човнів. Водночас проводитимуться ремонти та обслуговування для збільшення терміну експлуатації найбільш придатних одиниць, що залишились від радянської спадщини", - зазначається в документі.

Доповідь прогнозує, що майбутній російський флот 21-го століття буде боєздатнішим, ніж зараз, але не набагато чисельнішим у загальній кількості бойових одиниць.

"Задачі (російського – ред.) ВМФ, як очікується, залишаться тими ж: утримати потенційних противників стратегічними ядерними силами морського базування для захисту країни та її інтересів з використанням сил загального призначення ВМФ", - йдеться в документі.

Крім того, Росія, очевидно, продовжить "використовувати флот як "інструмент держави на підтримку дипломатичних зусиль, ініціатив та національних інтересів РФ".

Документ також описує проекти бойових кораблів та підводних човнів російського флоту, які розробляються або вже прийняті на озброєння останнім часом.

comments powered by HyperComments

Последние