ПОРОШЕНКО ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО СТВОРЕННЯ ТЕЛЕКАНАЛУ ІНОМОВЛЕННЯ «UKRAINE TOMORROW»

29.12.2015 18:20

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про систему іномовлення України», який був ухвалений Верховною Радою 8 грудня. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

На переконання президента, закон є важливим для України.

«Сьогодні в умовах гібридної війни це питання виживання нашої країни, питання ефективної протидії пропагандистській роботі, яку здійснюють проти нашої країни, витрачаючи десятки і сотні мільйонів, пропагандисти країни-агресора», – сказав Порошенко.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець запевнив президента, що за два місяці буде завершено реформу іномовлення в Україні.

«Про Україну мають знати не тільки як про країну, в якій зараз є велика кількість проблем, а й про її історію, культуру, привабливість, хороший інвестиційний клімат, можливості туризму і про те, що тут живуть добрі і хороші люди», – зазначив він.

Перший заступник голови Комітету зі свободи слова та інформаційної політики ВР Ольга Червакова зазначила: «Мультимедійна платформа, іномовлення України – це фактично промо-агенція України в світі. І це дуже суттєва допомога українській дипломатії на міжнародній арені, яка зараз з усіх сил намагається донести правду про Україну до світових лідерів. І в цьому канал іномовлення і те, що буде робитися, має стати потужним інструментом», - зазначила перший заступник голови комітету зі свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради Ольга Червакова.

Нагадаємо, у пояснювальній записці до законопроекту сказано, що «метою проекту закону є забезпечення доступу іноземній аудиторії, в тому числі української діаспори, до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні. Досягнення мети проекту Закону планується шляхом створення юридичної особи у формі державного підприємства «Іномовна телерадіокомпанія України “Ukraine Tomorrow”».

В Україні через конфлікт довкола бренду «Ukraine Tomorrow» запустили мультимедійну платформу іномовлення UATV, яка працює на базі телеканалів УТР, БТБ та інформагентства «Укрінформ».

comments powered by HyperComments

Последние