ГДЕ ЗАКАЗАТЬ ПАМЯТНИКИ ИЗ ГРАНИТА?

24.12.2015 03:01

З роками спектр послуг розширився і вийшов на новий рівень. Збільшилася кількість постачальників граніту, як в Україні так і за кордоном. Тим самим з'явилася можливість надати замовнику великий асортимент кольорової палітри граніту і мармуру. Дивіться детальніше фото памятников из гранита .
У результаті нашої діяльності склалися партнерські відносини з компанією Житомир граніт. Це співпраця з нашою майстернею дозволило надати клієнтам більш низькі ціни при кращій якості. В асортименті додалася облицювальна фасадна плитка, бруківка, стільниці, елементи декору, архітектурні споруди, сходи, підвіконня, вазони, колони . Зверніть увагу granit-zhitomir.com . В перелік послуг співробітників компанії додалися послуги з проектування меморіальних комплексів за допомогою 3 D моделювання та комп'ютерного дизайну. У слідстві усіх цих факторів у замовника є повне уявлення про те як буде виглядати надгробний пам'ятник від моменту проектування до його установки.

Виготовлення пам'ятників
Останнім подарунком дорогій людині, якого вже немає в живих, найчастіше стає пам'ятник. Його виготовлення варто довірити професіоналам, які за допомогою досвіду і якісних матеріалів зроблять не стандартне надгробок, а пам'ятник, який розповість про покійного людину, про те, що його люблять і пам'ятають. Також можлива робота за індивідуальним замовленням.

Пам'ятники надгробні
Сучасні технології дозволяють створювати незвичайні та оригінальні надгробні пам'ятники, які будуть довгі роки виділятися серед надгробків на кладовищі. Замовники, які шанують пам'ять пішов людини, часто купують незвичайні пам'ятники з каменю, щоб встановити його в честь того, про кого залишилися тільки спогади.

Гранітні пам'ятники
Особливою популярністю користуються гранітні пам'ятники, які добротно виглядають, не вимагають особливого догляду і стійко переносять різні атмосферні явища. Граніт можна по праву назвати каменем без віку, тому замовники гранітних пам'ятників можуть бути впевнені, що конструкція буде мати такий же вигляд, як і при установці, через довгі роки.

Пам'ятник на могилу
Пам'ятник на могилу - це уособлення пам'яті і скорботи про померлого людині, тому варто особливо серйозно підійти до його вибору та установці. Краще довірити виготовлення пам'ятника професіоналам, які зроблять з каменю гідне оформлення могили людини, якого вже немає в живих. До того ж пам'ятники можна зробити в будь-якій формі, з одного або декількох видів матеріалів, з різьбленням або без неї.

comments powered by HyperComments

Последние