ШАРЖИ ПО ФОТОГРАФИИ

24.12.2015 01:39

Кольорові шаржі по фотографії напевно на сьогоднішній день найоригінальніший і доступний для багатьох подарунок на день народження. Особливо яскраві, барвисті, кольорові шаржі, які безсумнівно доставлять імениннику масу задоволення. Кожен шарж виконаний ексклюзивно, за описом замовника, в ручну пастеллю художниками Оксаною та Валерієм Білозерової. Детальніше дивіться " Шаржи по фотографии ".


Пастель здавна користувалася великою популярністю у художників за свої мистецькі якості, а саме: яскравість, високу світлостійкість. Малюнки, зроблені пастеллю, можуть зберігати свій первісний колір протягом багатьох сотень років, чого не можна сказати наприклад про масляних фарбах.


Ми спеціалізуємося на шаржах з гумористичним сюжетом. Кожен сюжет придумує художник, з урахуванням індивідуальних особливостей людини, якій робиться подарунок. Вам потрібно тільки задати тему, а сюжет шаржу придумає сам художник.


Перед тим як прийняти замовлення, ми просимо надіслати нам опис сюжету, - приблизне уявлення замовника про те як повинна виглядати майбутня робота. Як правило, ті хто замовляє шарж, перед цим за службовим підшукують в інтернеті підходящий для них сюжет і тільки після того, як знайдуть, починають підбирати художника, чиє співвідношення ціни та якості було б задовільним.


Деякі не довіряють художнику і хочуть контролювати процес створення шаржу цілком, тобто висилати проміжні етапи роботи над малюнком по електронній пошті для подальшого коректування. Природно, що подібна робота коштує на порядок дорожче і виконується тільки після отримання 50% передоплати, яка не повертається.


Ціна нашої роботи максимально знижена за рахунок зайвих витрат часу. Ви надсилаєте на пошту фотографії, опис сюжету, номер стільникового телефону. Ми зв'язуємося з вами, обговорюємо сюжет і приступаємо до роботи. Після завершення роботи вам залишається тільки забрати її.


Ми намагаємося максимально наочно представити на нашому сайті нашу роботу, яку ми робимо самі. Звертаючись до посередника ви збільшуєте вартість роботи й програєте у якості.


Особливо хочеться сказати про відмінність акварелі від пастелі. Акварель по яскравості і соковитості кольору безсумнівно програє.

comments powered by HyperComments

Последние