СУД ПЕРЕНІС ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ СПЕЦНАЗІВЦІВ РФ АЛЕКСАНДРОВА І ЄРОФЄЄВА НА 29 ГРУДНЯ

24.12.2015 14:57

 

Голосіївський районний суд Києва сьогодні переніс засідання у справі затриманих у Луганській області російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на 29 грудня. Про це повідомив кореспондент телеканалу "112 Україна".

"Засідання щодо російських спецназівців тривало півтори години з двома перервами. Сьогодні повинні були заслухати свідків, але до допиту свідків справа так і не дійшла. Спочатку стало питання заміни прокурора стороною обвинувачення, потім суд пішов у дорадчу кімнату. Вдруге, коли почали засідання, вирішили не слухати свідків, а змінити запобіжний захід для російських спецназівців. Справа в тому, що двомісячний строк їх тримання під вартою закінчується 2 січня 2016 року. Тому вони знову пішли на нараду і продовжили термін запобіжного заходу до 20 лютого 2016 року. Потім засідання почалося, але через те, що адвокат захисту Оксана Соколовська поїхала на інше слухання, засідання перенесли на 29 грудня цього року", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, військовослужбовці ГРУ ГШ РФ Олександр Александров і Євген Єрофєєв були затримані 16 травня 2015 р. в зоні проведення АТО в районі м. Щастя (Луганська обл.) при спробі захопити стратегічний міст. У результаті зіткнення один український військовий загинув, троє отримали поранення.

19 травня українські слідчі оголосили затриманим підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 258-3 КК України, за участь у терористичній діяльності т. зв. "ЛНР", пізніше Шевченківський райсуд Києва обрав для них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

comments powered by HyperComments

Последние