ЕКС-МІЛІЦІОНЕРАМ РАДА ПОВЕРНУЛА СОЦГАРАНТІЇ, СКАСОВАНІ ЗАКОНОМ ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ

24.12.2015 11:43

Колишні міліціонери та члени їх родин знову матимуть соцвиплати і гарантії, які мали до прийняття закону про Національну поліцію.

Верховна Рада внесла зміни в закон і соціальні гарантії повернула, прийнявши законопроект №3303 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх співробітників органів внутрішніх справ та членів їхніх сімей».

Цей закон вносить зміни до пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» закону «Про Національну поліцію». Як ідеться в пояснювальній записці, зміни спрямовані на реалізацію конституційних принципів рівності, справедливості, пропорційності і недискримінації під час унормування законом соціального і правового захисту як поліцейських, так і колишніх працівників міліції, в тому числі пенсіонерів, інвалідів, а також членів їх сімей, інших осіб.

Крім того, відповідні зміни вносяться і до статті 43 і 63 закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», якими унормовується порядок перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ України.

Ухвалений сьогодні ВР закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

comments powered by HyperComments