БОЙОВИКИ В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ГРУБО ПОРУШИЛИ ПЕРЕМИР'Я, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ВЧОРАШНІ ДОМОВЛЕНОСТІ, - ІРИНА ГЕРАЩЕНКО

24.12.2015 06:02

Бойовики в черговий раз грубо порушили перемир'я, незважаючи на вчорашні домовленості тристоронньої контактної групи. Про це на своїй сторінці в Facebook написала уповноважений президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, народний депутат України ("Блок Петра Порошенка") Ірина Геращенко.

"Україна офіційно звернулася до ОБСЄ, до представників цієї організації в тристоронній контактній групі в Мінську, в СММ ОБСЄ з вимогою зафіксувати брутальне порушення бойовиками режиму тиші сьогодні, вже після того, як вони пообіцяли неухильно дотримуватися режиму тиші у святкові дні, з 0:00 23 грудня. Ці обіцянки вони дали в Мінську 22 грудня - і ось ціна їхнім словам. Порушення режиму тиші та припинення вогню відбувається при повному потуранні і сприяння росіян, які вчора брали участь у роботі групи з безпеки та тристоронньої контактної групи. Ось оцінка і ціна їхнім словам і "обіцянкам". Те ж саме - брехня, безвідповідальність, недотримання слова - відбувається і за іншими пунктами мінських угод, зокрема щодо звільнення заручників", - написала вона.

При цьому політик зазначила, що у зв'язку з цим буде особливо ретельно перевірена інформація про долю 63 осіб зі списку зниклих безвісти.

comments powered by HyperComments

Последние