ГЕНПРОКУРОР ПРИЗНАЧИВ КАНДИДАТІВ НА ВСІ ПОСАДИ В АНТИКОРУПЦІЙНІЙ ПРОКУРАТУРІ

23.12.2015 19:44

Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив кандидатів на всі вакантні адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. Про це УНН повідомили в прес-службі ГПУ.
Конкурсна комісія з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі завершила відбір, і Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив кандидатів на всі вакантні адміністративні посади у вказаній прокуратурі.
Заступником Генерального прокурора України – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури призначено Холодницького Назара Івановича.
Першим заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Грищука Максима Олександровича.
Заступником керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Кривенка Володимира Володимировича.
Начальником управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Довганя Андрія Ігоровича.
Начальниками відділів призначено Вигівську Людмилу Володимирівну, Козачину Сергія Сергійовича, Кравченка Максима Миколайовича, Кричуна Василя Васильовича, Мирко Олену Олегівну, Омельченка Олександра Миколайовича, Симківа Романа Ярославовича, Ярову Ольгу Анатоліївну.

comments powered by HyperComments