АМКУ МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ РОСІЇ УХИЛИТИСЯ ВІД САНКЦІЙ - ДЖЕРЕЛО

23.12.2015 19:17

На розгляді Антимонопольного комітету України перебуває заява щодо надання дозволу компанії “ITP” придбати 100% акцій компанії “Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов” (РФ), повідомляє УНН з посиланням на власні джерела в Антимонопольному комітеті України.
За словами співрозмовника, угода між “ITP” та компанією “Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов” покликана вивести останню з під санкцій, застосованих до Росії з боку ЄС, Швейцарії, США та Ліхтенштейну.
“Під час розгляду заяви "ITP" з’ясувалося, що її власником є громадянин Німеччини Анатолій Шефер з московською реєстрацією.
Крім того, вказаний громадянин зберігає кошти для вказаної угоди, а це понад 30 млн доларів США, на рахунках ПАТ "Московский индустриальный банк". Таким чином, надання дозволу компанії пану Шеферу на придбання 100% акцій компанії
"Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов" дозволить Росії вивести активи щодо транспортування нафти, розташовані в тому числі на території України, з-під санкцій західних країн”, — повідомили в Антимонопольному комітеті.
Довідка УНН: Російська компанія “Юго-Западное акционерное общество трубопроводного транспорта нефтепродуктов” володіє ДП
“ПрикарпатЗахідтранс” та контролюється компанією “Транснефть”, що належить РФ. У свою чергу ДП “ПрикарпатЗахідтранс” володіє частиною міждержавних нафтопродуктопроводів Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова.
Нагадаємо, між Україною та Російською Федерацією продовжуються багаторічні судові спори за право власноті на “ПрикарпатЗахідтранс”. На сьогоднішній день, остаточна доля компанії “ПрикарпатЗахідтранс” залишається невизначеною.

comments powered by HyperComments

Последние