ТЕРОРИСТИ ІДІЛ ПЛАНУЮТЬ ПРОВОКАЦІЇ ПІД ВИГЛЯДОМ ІРАКСЬКИХ СИЛ БЕЗПЕКИ

23.12.2015 13:57

Під час наступу урядових сил у Іраку було знайдено брошуру, в якій членів ІДІЛ закликали вчиняти злочини у формі іракської армії та записувати їх на плівку.

Про це з посиланням на речника військ США у Багдаді полковника Стіва Варена пише CBC News.

“Офіційні особи США знайшли у місті Фалуджа брошуру, яку поширювали серед бійців ІДІЛ. Їх закликали перевдягатися у форму іракських сил безпеки та записувати себе під час вчинення злочинів, таких як вбивства та тортури цивільних і вибухи у мечетях», - йдеться у матеріалі.

Згідно із копією цієї брошури, яка є у розпорядженні журналістів, терористам радили поширювати відзняті відео серед телевізійних каналів, щоб «зобразити конфлікт як війну між релігійними сектами». Знайдений документ був датований раннім жовтнем.

На думку полковника Варена, брошура є автентичною, втім він визнав, що повідомлень щодо бійців ІДІЛу, перевдягенних у форму іракських сил безпеки, поки не надходило.

Нагадаємо: провокації із перевдягненням у форму супротивника активно готували терористи так званих «ДНР» та «ЛНР». Таким чином вони планували дискредитувати Збройні Сили України.

comments powered by HyperComments

Последние