ТУРЕЦЬКИЙ ТЕКСТИЛЬ ОПИНИВСЯ ПІД НЕГЛАСНОЮ ЗАБОРОНОЮ У РФ, - ДЖЕРЕЛО

23.12.2015 10:58

Не входять в російський список санкционных товарів турецький текстиль і тканини опинилися під негласною забороною на ввезення, пише газета "Коммерсантъ". Це випливає з листа заступника голови думського комітету з конституційного законодавства Вадима Соловйова прем'єру РФ Дмитру Медведєву і міністра промисловості і торгівлі Денису Мантурову.

"Закуплені в Туреччині за контрактами з турецькими виробниками тканини досі залишаються в Туреччині, перевізники відмовляються доставляти їх, або машини з товаром стоять в транзитній зоні між Україною і Росією", - пише Соловйов.

Він підкреслює, що відсутність сировини може зупинити російські підприємства. При цьому даний вид продукції навіть не увійшов до списку санкцій проти Туреччини, які почнуть діяти з Нового року.

У листі уточнюється, що "на практиці митні органи створюють перешкоди для здійснення комерційної діяльності численних компаній подібного профілю в Росії".


Готову одяг з Туреччини імпортують в тому числі для брендів Zara, Bershka, Lacoste, Adidas, Mango і Modis. Мова йде про постачання імпортного товару на суми від 6,1 до 66 млн дол.

У прес-службі ФМС, у свою чергу, запевняють, що турецькі товари допускають на ринок "відповідно до заявленої митної процедури" при відсутності порушень.

Раніше повідомлялося, що обмеження поставок тканин та одягу з Туреччини може призвести до зростання цін.

Нагадаємо, економісти вважають, що санкції Росії проти Туреччини призведуть до прискорення інфляції в РФ.

Відзначимо, в результаті інциденту з російським військовим літаком Су-24, який 24 листопада збила Туреччина за порушення повітряного простору країни, Москва ввела обмежувальні заходи проти Анкари, адже заперечує відповідні звинувачення. Зокрема, Генштаб РФ заявив, що припинить контакти з Туреччиною по військовій лінії, а російським туроператорам заборонили продаж путівок до Туреччини.

comments powered by HyperComments

Последние