ТЕРОРИСТИ ЗВОЗЯТЬ ПІД ДОНЕЦЬК СНАРЯДИ ДЛЯ "УРАГАНІВ"

22.12.2015 06:24

Мережа групи "Інформаційний спротив" фіксує підвезення в район на схід від Донецька боєприпасів до 220-мм РСЗВ 9К57 "Ураган" - фугасних 9М27Ф і касетних типу 9М27К
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

"Судячи з переміщення транспорту з боєприпасами, в трикутнику Макіївка - Нижня Кринка - Харцизьк можлива наявність позицій РСЗВ "Ураган", - зазначив Тимчук.

Він також повідомив, що в районі селища Травневе відзначається поява групи бойовиків (до 50 осіб при 4-5 одиницях 82-мм мінометів типу 2Б9 "Волошка"), що діє у взаємодії з підрозділами терористів, які оперують в районі Зайцевого.

Крім того, в районі Гранітного, північніше Червоного Жовтня, фіксуються ретельно замасковані позиції 120-мм мінометів терористів (п’ять одиниць).

За даними групи "Інформаційний спротив", в районі селища Оленівка на Донеччині бойовики готуються розгорнути новий підрозділ, який займе проміжний рубіж між Олександрівкою та Оленівкою.

comments powered by HyperComments

Последние