НІМЕЧЧИНА І АВСТРІЯ РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВІ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ БІЖЕНЦІВ

21.12.2015 21:30

У Німеччині та Австрії працюють над розробкою нової загальноєвропейської системи надання притулку.
Про це в інтервʼю німецькому журналу Focus повідомив координатор глава відомства канцлера ФРН Петер Альтмаєр, пише EUobserver.
Нові правила стосуватимуться в першу чергу так званих блокпостів на зовнішніх кордонах ЄС, де відбувається реєстрація мігрантів.
Як відомо, блок-пости вже розгорнуті в Італії і Греції, звідки біженці в пропускають в інші країни ЄС, проте блок-пости зіткнулися з великою кількістю проблем.
З 11 блокпостів в Італії та Греції діючими на сьогодні є лише по одному в кожній країні.
Альтмаєр повідомив, що нові правила розподілу біженців передбачають, що рішення про надання притулку буде ухвалюватися безпосередньо на блок-постах.
"Тих, хто отримав позитивне рішення (про надання притулку в тій чи іншій країні ЄС) будуть пропускати всередину Шенгенської зони", – сказав він.
Відзначимо, що переважна більшість мігрантів просять притулку лише в декількох державах-членах ЄС. При цьому лише Німеччина, Швеція, Італія, Франція та Угорщина зареєстрували практично всі заявки у 2014 році.
Варто додати, канцлер Австрії Вернер Файман вважає, що люди не мають права на притулок повинні бути депортовані.
"Ми не можемо робити вигляд, що у всіх біженців дійсно є підстави для надання притулку", - сказав він.
Він також додав, що на сьогодні лише близько 40% людей, яким було відмовлено у наданні притулку, залишили кордони ЄС. Файман говорить про необхідність активізації депортації тих, хто не отримав притулку.
Раніше повідомлялося, що Frontex розпочне в Греції нову операцію з контролю напливу мігрантів.

comments powered by HyperComments

Последние