ПЕРЕГОВОРИ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ В ЄМЕНІ ЗАКІНЧИЛИСЯ БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО

21.12.2015 16:16

Мирні переговори про припинення громадянської війни в Ємені завершилися лише досягненням домовленості, що наступний раунд пройде в середині січня 2016 року, передає УНН з посиланням на ВВС.
Разом з тим спеціальний посланник ООН Ісмаїл Уд Шейх Ахмед сказав під час прес-конференції у Швейцарії, що прогрес був досягнутий, проте порушення режиму припинення вогню, який повинен був дотримуватися під час переговорів, внесло свої корективи.
Сторони обговорювали обмін військовополоненими, відведення збройних угруповань і зброї і допуск гуманітарних організацій.
Майбутні переговори, як повідомляють спостерігачі, багато в чому залежать від того, чи зможуть сторони досягти стійкого режиму припинення вогню.
Як передавав УНН, 12 грудня голова делегації шиїтських повстанців-хоуситів Сані Мохаммед Абдель Салям повідомив, що 14 грудня розпочнеться угода про припинення вогню у громадянській війні в Ємені. Наступного дня, 15 грудня, у Швейцарії розпочалися переговори між представниками єменського уряду та шиїтських повстанців щодо припинення вогню в країні.

comments powered by HyperComments

Последние