КАК ПИТЬ НИМЕСИЛ?

21.12.2015 02:42

Німесил є нестероїдним препаратом протизапальної дії, який входить в клас сульфонамидов. Володіє знеболюючою, протизапальною і жарознижувальну дію на людський організм.

Чинним інгредієнтом, який присутній в препараті, є речовина під назвою німесулід. Це інгібітор ферменту циклооксигенази, він забезпечує синтез простагландинів у людському організмі. Детальніше дивіться yod.ua/landing/nimesil .

Існує кілька різних форм, в яких випускається даний лікарський засіб. Є варіант із гранулами (вид порошку), упакованими двограмових паперовими Соше, диспергованій таблетками, розсмоктуються таблетками, нарешті, суспензіями та дитячими розчинними таблетками.

Німесил порошок: спосіб застосування

Прийом НІМЕСИЛУ виконується всередину у вигляді порошку, який перед цим необхідно розводити в теплій воді. У цього лікарського засобу чудові якості всмоктування всередині кишечника та шлунка. Препарат відмінно проникає через гістогематичні бар'єри. Головні обмінні процеси йдуть всередині печінки. Нирки виводять половину обсягу всього препарату.

Якщо говорити про показання до застосування, то можна назвати, наприклад, зубний біль, болі в суглобах і м'язах, поперекові і спинні болі, бурсити та тенденіти, застуда (знімаються симптоми). Анотація НІМЕСИЛУ містить детальну інформацію його використання. Рекомендується прийом НІМЕСИЛУ двічі на день, приймається препарат по Соше після прийому їжі.

Чи можна дітям приймати німесіл

Відзначається, що діти, вік яких не досягає дванадцяти років, не можуть приймати цей лікарський препарат. Стандартна дозування призначається для підлітків, вік яких знаходиться в проміжку 12-18 років.

Якщо мова йде про людей, які страждають порушеннями функцій нирок, то вони також можуть приймати цей препарат в стандартній дозуванні. Люди похилого віку можуть коригувати денний обсяг даного лікарського засобу, враховуючи те, які медикаментозні препарати приймаються паралельно з Німесилом.

Тривалість мінімального курсу лікування за допомогою цього лікарського засобу дорівнює п'ятнадцяти дням. Щоб запобігти небажані побічні ефекти, користуються мінімальної дозуванням.

Які симптоми передозування Німесилом

У разі передозувань препаратом можуть виникати симптоми у вигляді:

нудоти,
апатичного стану,
сонливості,
блювотних позивів,
больових відчуттів в шлунку.
Крім того, бувають випадки, коли можуть виникати і кровотечі з шлунка. Далі, може підвищуватися тиск, виникати ниркова недостатність.

У самих крайніх випадках людина може навіть впасти в стан коми, випробувати анафілактичний шок. Звичайно, у разі мінімальної дозування, з даними явищами можна впоратися, але в інших ситуаціях доводиться звернутися до симптоматичному лікуванню.

Якщо не пройшло чотирьох годин після передозування препаратом, то потрібно виклик блювотного рефлексу, це дозволить вивести його з шлунка. Потім треба приймати активоване вугілля, або скористатися проносним засобом.

comments powered by HyperComments

Последние