ДЕ ПРИДБАТИ КОТЕДЖ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ?

14.12.2015 02:22

На сьогоднішній день все більше жителів Києва хочуть придбати заміський будинок, щоб жити подалі від шуму і суєти міських вулиць, дихати свіжим повітрям і бути якомога ближче до природи. Найкращим варіантом є покупка котеджу в селищі Золоче, оскільки власники будинку отримують не тільки затишне, надійне і екологічно чисте житло, але й забезпечують себе всім необхідним для комфортного життя і відпочинку.

Котеджне селище повинен поєднувати в собі всі переваги заміського життя, у тому числі тишу, красиву природу і чисте повітря, з комфортними умовами міського життя і наявністю сучасних технологій. Сучасні котеджні селища обов'язково повинні мати такі особливості, як продумана до дрібниць інфраструктура, якісне житлово-комунальне господарство, красиві заміські пейзажі, цілодобову охорону та комфортні умови для проживання та відпочинку. Котедж в Київській області, можна придбати за посиланням: www. zoloche-club.com 
Котеджне селище Золоче задовольняє всі перерахованим вище умовам, а за рівнем комфортабельності проживання не тільки не поступається міським квартирам, але навіть і перевершує їх. Особливо варто відзначити високий рівень безпеки, який передбачає не тільки охорону порядку на території містечка працівниками власної служби безпеки та відеоспостереженням, але також і послуги з обладнання будинку централізованої сигналізацій і постановкою на пульт.

Котеджні селища під Києвом.
На даний момент є велика кількість пропозицій про продаж заміської нерухомості, у тому числі і котеджів. Практично всі котеджні селища під Києвом пропонують за привабливою вартості будинку в заміських зонах, що мають типову архітектуру і красиву природу навколо. Однак, за якістю архітектурного проектування та будівництва більшість не відповідають сучасним стандартам і загальноприйнятим нормам. До того ж, часто інфраструктура селища розвинена на низькому рівні, тому непридатна для комфортного проживання.

Зараз небагато котеджні селища під Києвом можуть похвалитися наявністю необхідних магазинів, спортивних майданчиків та зон для відпочинку і розваг. Найкращим з них є котеджне селище Золоче, який знаходиться недалеко від Києва і відрізняється продуманим благоустроєм території й чудовими умовами для проживання.

Котеджне селище Золоче.
Чудовий природний ландшафт, власна служба безпеки, розвинена інфраструктура і відмінне планування роблять котеджне селище Золоче дуже привабливим для всіх тих, хто хоче придбати заміську нерухомість. Зручна транспортна розв'язка, власне житлово-комунальне господарство, красиві парки та алеї, сучасні дитячі майданчики і спортивні центри роблять проживання в цьому селищі по-справжньому зручним і практичним.
Даний селище стане оптимальним варіантом для всіх тих, хто воліє поєднувати заміське життя з активним способом життя. Тут в розпорядженні жителів маються власний упорядкований сучасний пляж, футбольні майданчики, спеціальні доріжки для бігу та прогулянок на велосипеді. При бажанні можна пограти в теніс на обладнаних кортах, а також орендувати місце для катера в місцевому яхт-клубі.

comments powered by HyperComments

Последние