INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP

14.12.2015 01:18

INTEGRA EURASIA ALUMINIUM GROUP - одна з найбільших компаній в меблевій галузі серед постачальників комплектуючих для виготовлення розсувних перегородок пропонує своїм клієнтам комплекти розсувних систем, механізмів і комплектуючих для виготовлення сучасних розсувних перегородок, а також готові до установки розсувні перегородки. Купити міжкімнатні розсувні перегородки в Києві, низькі ціни на сайті: "integra-aluminium.com".

При замовленні готових розсувних перегородок із застосуванням алюмінієвих профілів можливе заповнення зі скла, дзеркала, ДСП, МДФ та натурального дерева.

Розсувні перегородки Інтегра


За допомогою наших комплектуючих ви зможете виготовляти розсувні перегородки такого дизайну і форми, які висловлять вашу яскраву індивідуальність і підкреслять ваш стиль. Розсувні перегородкі- чудове рішення для сучасного дизайну ваших приміщень.

Для виготовлення розсувних перегородок компанія INTEGRA пропонує:

надійні і високоміцні ролики які витримують навантаження до 125 кг кожен;
верхній напрямний алюмінієвий профіль-рейка;
стопори для направляючого профілю;
декоративний профіль-фриз, використовуваний для приховування зовнішнього боку розсувної системи який має широку кольорову гаму;
нижній прапорець, який виконує функцію нижньої направляє і запобігає кочення двері.
Компанія INTEGRA реалізує тільки якісні і перевірені часом комплектуючі для виготовлення розсувних перегородок. Адже надійність і довговічність будь-яких конструкцій і механізмів залежить він надійності комплектуючих. Саме вибір комплектуючих - це важливий етап, що вимагає особливої уваги при виготовленні розсувних перегородок. Комплектуючі торгової марки INTEGRA - це високоякісні, міцні та довговічні деталі.

З питань купівлі розсувних перегородок і комплектуючих до них в Києві і по Україні звертайтеся у відділ продажів. Консультанти нашої компанії запропонують Вам оптимальне рішення при підготовці до виробництва розсувних перегородок з використанням алюмінієвих профілів INTEGRA.

Розсувні офісні перегородки Інтегра з алюмінієвого профілю і скла

Купити розсувні перегородки в Києві з доставкою по Україні.
У нас ви можете замовити виготовлення розсувних перегородок за індивідуальними розмірами з широким вибором колірної гами алюмінієвого профілю і варіантів заповнення. Ми пропонуємо як виготовлення готової перегородки, так і конструктора для виготовлення розсувної перегородки своїми руками.

У разі замовлення конструктора для виготовлення розсувної перегородки, зібрати її з комплектуючих за схемою не так вже й складно. Компанія INTEGRA надасть вам всі необхідні комплектуючі - алюмінієві профілі, ущільнювачі, роликові механізми, доводчики плавного ходу, а як же схеми складання. Заповнення фасаду ви можете вибрати, виходячи з ваших смаків та уподобань за допомогою нашого менеджера.

У кожному разі, широкий асортимент продукції нашої компанії не залишить вас байдужими.

Варіанти установки розсувних дверей і розсувних перегородок INTEGRA.
 
Розсувна перегородка розташована всередині отвору або кріпиться до стелі Розсувна перегородка розташована в створі з отвором або закріплена на балці
Розсувна перегородка перекриває отвір або кріпиться до балки
Розсувна перегородка розташована всередині отвору або з кріпленням до стелі
Розсувна перегородка розташована в створі з отвором або закріплена на балці
Розсувна перегородка перекриває отвір або кріпиться до балки

comments powered by HyperComments

Последние