НОЧЬЮ В ХАРЬКОВЕ ВЗОРВАЛИ КОНДИТЕРСКИЙ МАГАЗИН

11.12.2015 15:37

 

Один з торгівельних центрів Харкова. На першому поверсі – кондитерський магазин. Саме тут близько о пів на другої ночі пролунав вибух.  Слідчі та представники СБУ, які прибули на місце, констатували: постраждалих, на щастя, немає.

Від вибуху розбилися дві вітрини та пошкодило двері. Збитків, за попередніми підрахунками, на п’ятнадцять тисяч гривень. З’ясувати, хто винуватець події взялась прокуратура.

Віта Дубовик прес-секретар прокуратури Харківської області

Наразі уже вилучені записи з камер торгівельно-розважального центру. На камерах видно чоловіка, який о першій годині двадцять хвилин кинув предмет до вікон магазину і він вибухнув. На жаль, не дуже добре видно обличчя. Видно, що він був у куртці жовтого кольору.

Чоловіка, який скоїв злочин в прокуратурі ще не знайшли, та експертам вже вдалось з'ясувати, який вибуховий пристрій він використовував.

Віта Дубовик прес-секретар прокуратури Харківської області

За попередніми даними, вибуховий пристрій це граната РГБ-5. Усі рештки, які виявлені на місці події наразі відправлені на експертизу.  І, я думаю, що найближчим часом що це саме був за вибуховий пристрій. І підтвердять попередню інформацію.

Жбурнути гранату у вікно магазину, це кажуть в прокуратурі, "тягне" одразу на дві статті Кримінального кодексу - хуліганство та умисне пошкодження майна. І аби винний таки відповів за скоєне згідно із законом, правоохоронці Харкова закликають свідків події, або тих, хто має відеозаписи з реєстраторів в автівках
звертатися до Київського відділу поліції чи дзвонити за телефоном сто два або за номерами чергових частин
(057) 700-43-04, (057) 70-59-914, (057) 705-99-81,093-708-29-88, 067-55-91-055

comments powered by HyperComments

Последние


17:04Светодиодный профиль