В ЄС НАГАДАЛИ, ЩО САНКЦІЇ ПРОТИ РОСІЇ ПОВ'ЯЗАНІ З ВИКОНАННЯМ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

09.12.2015 16:40

В Європейському Союзі нагадують, що тривалість санкцій для Росії залежить від виконання нею Мінських угод.

Про це йдеться у спільному прес-релізі, розповсюдженому у понеділок в Брюсселі по завершенню засідання Ради асоціації Україна-ЄС, передає власний кореспондент УНІАН.

"Рада асоціації нагадує, що тривалість економічних обмежувальних заходів ЄС проти Російської Федерації пов'язана з повною реалізацією Мінських домовленостей", - зазначено в документі.

Рада також висловила стурбованість з приводу недавнього збільшення кількості порушень режиму припинення вогню і підкреслює, що "всі заручники і незаконно затримані особи, пов'язані з конфліктом на сході України, в тому числі, Надія Савченко, повинні бути звільнені".

"ЄС знову зажадав негайного звільнення Олега Сенцова і Володимира Кольченка та їхнього безпечного повернення в Україну", - наголошується у повідомленні.

Крім того, Рада асоціації привітала підписання адміністративної домовленості між Європейським оборонним агентством та Міністерством оборони України. Документ підписали верховний представник ЄС Федеріка Могеріні та міністр оборони Степан Полторак.

comments powered by HyperComments

Последние