У КРИМУ НЕ ПЛАНУЮТЬ ПРИЙМАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ З УКРАЇНИ, - АКСЬОНОВ

09.12.2015 13:05

Влада Криму не планує приймати електроенергію з України, якщо такі поставки будуть відновлені. Про це "Крыминформу" заявив "глава" окупованого Криму Сергій Аксьонов.
"Ми вже давно відмовилися від всього українського. Вони перекрили ринок поставок будматеріалів півроку тому, продовольства – три місяці тому, воду від самого початку перекрили. Електроенергія – була остання "нитка", яка пов'язувала нас з Україною. Ось сьогодні ми відрізані вже повністю і не маємо наміру знову підтримувати ці стосунки", – сказав Аксьонов.

Аксьонов заявляє, що самі кримчани нібито просять його відмовитися від поставок електроенергії з материкової частини України.

"До мене через соціальні мережі надходить велика кількість звернень від кримчан, які єдині в думці, що навіть якщо Україна захоче подавати електроенергію, брати її нам не треба ні за які гроші - ні за великі, ні за маленькі", – додав він.

Нагадаємо, 2 грудня був запущений енергоміст до окупованого Криму. Повідомлялося, що населених пунктів, в яких повністю відсутня електроенергія, вже немає.

6 грудня стало відомо, що енергопостачання Криму з материкової України, можливо, буде відновлено до кінця місяця на лінії "Каховська - Титан".

Сьогодні ремонтників допустили до підключення до електроенергії ЛЕП "Каховська - Титан", однак до цього "Правий сектор" блокував доступ до пошкоджених опор.

comments powered by HyperComments

Последние