В УКРЕНЕРГО ПІДТВЕРДИЛИ, ЩО РЕМОНТНИКІВ ТЕЖ "ЗАБЛОКУВАЛИ"

08.12.2015 19:43

В «Укренерго» підтвердили, що ремонтним бригадам підприємства блокується доступ до повітряних ліній «Каховка-Титан», по яких планується відновити постачання електроенергії до Криму.

Про це повідомили у прес-службі «Укренерго».

«На даний час продовжується блокування доступу ремонтних бригад ДП «НЕК «Укренерго» для виконання завершальних робіт з підготовки ПЛ 220 кВ «Каховка-Титан» до включення», - повідомили у прес-службі.

Раніше повідомлялося, що «Правий сектор» пригрозив припинити участь у блокаді Криму, якщо на окупований півострів буде поновлено подачу електроенергії з материка. За заявою організації, сьогодні вночі три групи «Правого сектора» не допустили до ЛЕП бригади «Укренерго», що прибули у супроводі співробітників МВС і СБУ.

Нагадаємо, 20 листопада у Херсонській області були пошкоджені опори, що поставляють електроенергію до окупованого Криму. 22 листопада півострів виявився повністю відключеним від української енергосистеми. У Криму введено режим НС. Активісти Громадянської блокади Криму перешкоджають відновленню енергопостачання Криму, вимагаючи від окупантів  звільнення політв'язнів.

comments powered by HyperComments

Последние