ПОЖЕЖА НА НАФТОВОМУ РОДОВИЩІ В АЗЕРБАЙДЖАНІ: КІЛЬКІСТЬ ЖЕРТВ ЗРОСТАЄ

08.12.2015 14:56

В районі пожежі на нафтовій платформі №10 на родовищі Гюнешлі в Азербайджані знайшли ще шість тіл нафтовиків. Про це повідомив головний інженер "Азнефть" Баламирза Алірагімов.

"Вилучені два тіла і опізнані. Крім того, виявлені тіла ще чотирьох загиблих, в даний час йде процес вилучення тіл з моря. Після чого тіла будуть спрямовані на опізнання", - заявив він, пише Інтерфакс-Україна.

За словами Алірагімова, тіла були знайдені в 25 км на південь від родовища. Двоє упізнаних загиблих були в рятувальних жилетах.

"Пошукові роботи будуть продовжені сьогодні до ночі. Станом на 14:00 на Гюнешлі у пошуках задіяно два вертольоти МНС, до них підключається третій (який доставив тіла двох людей на берег)", - зазначив він.

Алірагімов також уточнив, що до пошуків будуть підключені додаткові судна. При цьому він заявив, що пошукові роботи будуть вестися і при силі вітру 20-25 м/с.

Раніше повідомлялося, що в результаті пожежі загинув один нафтовик, ще 30 людей залишаються зниклими безвісти.

Нагадаємо, пожежа на нафтовій платформі в Каспійському морі сталася в минулу п'ятницю о 17:40 в результаті виходу з ладу газової лінії. Важкі погодні умови і сильний шторм ускладнюють роботи з порятунку осіб, які перебували на місці аварії.

comments powered by HyperComments

Последние