ТЕРОРИСТИ ПЕРЕКИДАЮТЬ БІЙЦІВ ДО ГОРЛІВКИ ТА ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

08.12.2015 14:19

Незаконні збройні формування продовжують нарощувати свої тактичні групи, зосереджені в районі Горлівки
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

"При подальшому нагромадженні сил і засобів в даному районі може бути сформоване ударне угруповання бойовиків, здатне діяти як на північному (Артемівському) та північно-східному, так і на північно-західному напрямках", - зазначив Тимчук.

Крім того, терористи продовжують посилювати свої підрозділи, зосереджені в смузі від Спартака і Донецького аеропорту до північних околиць Горлівки.

Зафіксовано перекидання в район селища Озерянівка бронегрупи бойовиків (кілька одиниць БМП-2).

"В районі селища шахти ім. Гагаріна (Глибока) зосереджена посилена мотострілецька рота бойовиків - вісім одиниць ББМ, мінометна батарея (шість одиниць 82-мм автоматичних мінометів 2Б9). Така посилена рота перекинута в район житлового масиву Будівельників (Горлівка), південніше даного району зафіксовано чотири танка терористів (замасковані в приватному секторі)", - написав Тимчук.

З боку Луганська у напрямку смт Станиця Луганська висунулася бронегрупа терористів - шість одиниць МТ-ЛБ і три одиниці БМП-1.

comments powered by HyperComments

Последние