МІНОБОРОНИ ПІДПИСАЛО УГОДУ З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ОБОРОННИМ АГЕНСТВОМ

08.12.2015 10:43

Сьогодні, 7 грудня, у Штаб-квартирі НАТО була підписана Адміністративна угода між Міністерством оборони України та Європейським оборонним агентством.

Про це повідомили прес-службі Міністерства оборони України.

“Підписання угоди — черговий важливий крок на шляху європейської інтеграції України. Це дозволить створити юридичні підстави для практичного співробітництва України з країнами-членами ЄС в оборонній сфері, а також надасть можливість долучитися до відповідних програм та проектів Агентства”, – зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Як відомо, сьогодні Степан Полторак зустрівся з Верховним представником ЄС із закордонних питань та політики безпеки Федерікою Могеріні.

Як повідомили у прес-службі відомства, головна мета Угоди — максимально окреслити загальні сфери спільного інтересу, в яких згодом налагоджуватиметься співробітництво між Україною та країнами-членами ЄС.

Нині, коли Україна припинила військово-технічне співробітництво з Російською Федерацією, зазначена угода є важливою складовою для виконання програм Міноборони у сфері військово-технічного співробітництва.

Як повідомлялося раніше, Міноборони затвердило план переходу ЗСУ на стандарти НАТО.

comments powered by HyperComments

Последние