У ФІНЛЯНДІЇ ПІСЛЯ СУТИЧОК ЗАТРИМАНО ПОНАД 130 ДЕМОНСТРАНТІВ

07.12.2015 15:53

Понад 130 демонстрантів, які проводили акцію на День незалежності Фінляндії в парку Хесперіанпуісто недалеко від центру Гельсінкі, були затримані поліцією в неділю ввечері, 6 грудня, передає УНН з посиланням на ТАСС.
Взяті під варту підозрюються у злочинах і заворушення, що відбулися в парку в ході проведення двох демонстрацій — факельної ходи і спрямовану проти неї акції анархістів. Рівень заподіяної матеріальної шкоди з’ясовується.
Демонстранти намагалися атакувати правоохоронців — нападали на них і закидали камінням, проте даних про потерпілих наразі немає. При цьому відносно спокійно було в околицях президентського палацу, де проходив традиційний прийом на честь знаменної дати, і, як повідомили в поліцейському управлінні, ніхто не атакував запрошених на вечір гостей, хоча в попередні роки подібні інциденти траплялися.
Раніше інша акція у центрі столиці — за вихід Фінляндії з ЄС — пройшла мирно.
Довідка УНН: Фінляндія отримала незалежність після Жовтневої революції 1917 року в Росії. Це дозволило фінському сенату 4 грудня 1917 підписати Декларацію незалежності Фінляндії, яка була схвалена парламентом 6 грудня. Одночасно країна була оголошена республікою.

comments powered by HyperComments

Последние