ХОЛОДНИЦЬКИЙ: ПРОКУРОР, ЩО ВМІЄ "ПРОТИСТОЯТИ ТИСКУ"

07.12.2015 14:55

Нового антикорупційного прокурора Назара Холодницького описують, як здібну молоду людину, яка вміє протистояти тиску, але - без великого досвіду роботи.
27 листопада конкурсна комісія обрала двох кандидатів на цю посаду- пана Холодницького, який отримав 7 голосів, і Максима Грищука, прокурора, який воював в зоні АТО, і отримав 9 голосів.
У понеділок ввечері генпрокурор Віктор Шокін після співбесід з фіналістами і вивчення результатів тестування обрав саме Назара Холодницького, заступнику прокурора АРК Крим, який працює в екзилі.
Назар Холодницький закінчив юридичний факультет Львівського університету ім.Франка, кар'єру почав у 2006 році помічником прокурора Києво-Святошинського району. У 2012 став старшим прокурором цього ж відомства, а після Майдана став старшим помічником першого заступника генпрокурора.
Має ступінь кандидата юридичних наук.
"За сумлінну службу в органах прокуратури неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України", - сказано на сайті кримської прокуратури, яка зараз базується у Києві.
"Здібна молода людина"
Здібною молодою людиною Назара Холодницького назвав екс-суддя Конституційного суду, член конкурсної комісії Віктор Шишкін.
"Кримської прокуратури фактично немає, тому вони зараз створюють її з нуля в екзилі. Якраз на цьому він набуває досвід створення структури з нуля", - розповів він.
Є питання щодо популізму його досягнень
Юрій Севрук, перший заступник генпрокурора
Інший член конкурсної комісії Віталій Шабунін також висловив свою підтримку фіналісту Холодницькому, заявивши, що той "вміє доводити справи до кінця".
"У Святошинській прокуратурі він показав, що може протистояти тиску. На нього був політичний і медійний тиск, але він довів справу до кінця, а людина, яку захистив, виграла вибори і працює сільським головою", - вважає пан Шабунін.
За його словами, до Назара Холодницького не було питань щодо майна. Він задекларував близько 145 тисяч гривень доходів за минулий рік, які були його зарплатнею, дві земельні ділянки площею 1000 і 1200 м.кв, а також автомобіль - Mitsubishi Outlander 2007 рокуу.
При цьому інший член комісії, перший заступник генпрокурора Юрій Севрук, критикував майбутнього антикорупційного прокурора через брак досвіду: "Вміє говорити, проте досвіду небагато має. Є сумніви щодо його кар’єрного зростання за короткий час. Є питання щодо популізму його досягнень, а не їхньої реальності".

comments powered by HyperComments