ЄВРОДЕПУТАТИ НАПИСАЛИ ЛИСТА ЛІДЕРАМ ЄС - ПРОСЯТЬ СКАСУВАТИ ВІЗИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

07.12.2015 11:46

У Європарламенті наголошують, що Україна здійснила істотний прогрес у виконанні умов для отримання безвізового режиму з ЄС вже у 2016 році.

Про це йдеться у листі 31 депутата Європарламенту, спрямованого керівникам інституцій ЄС, а також профільним єврокомісарам, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

"Ми переконані, що безумовне надання безвізового режиму Україні, а також Грузії, яка теж досягла істотного прогресу у визначених сферах, стане втіленням справжньої відданості Європейського Союзу "Східному партнерству"... Більше того, це зміцнить рішучість України та Грузії продовжувати шлях реформ, що сприяють позитивним демократичним змінам у цих країнах. Відтак, завдяки нашим спільним зусиллям, українські і грузинські громадяни отримають безвізовий режим вже наступного року", - йдеться у зверненні, ініціатором якого виступив голова неформальної групи Друзів європейської України у ЄП Петрас Ауштревічус.


У листі депутати звертають увагу Ради ЄС і Єврокомісії на істотний прогрес, якого на сьогодні досягла Україна у виконанні необхідних вимог у рамках пакету з візової лібералізації, зокрема у двох ключових сферах: протидії корупції та антидискримінації.

"Це законодавство відкриває шлях до запровадження абсолютно нового інструменту в Україні у сфері боротьби з корупцією, що має за мету, насамперед, покращити повсякденне життя простих українських громадян", - заявили депутати ЄП.

comments powered by HyperComments

Последние