ІРАК ПООБІЦЯВ РОЗГЛЯДАТИ ПРИСУТНІСТЬ ІНОЗЕМНИХ ВІЙСЬК НА ЙОГО ТЕРИТОРІЇ ЯК АГРЕСІЮ

06.12.2015 11:23

 Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді заявив, що присутність на іракській території іноземних військ буде розцінюватися як агресія. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.
"Ми знову підтверджуємо те, що у Іраку відсутня необхідність в присутності зарубіжних сухопутних військ на його території, і ми не просимо відправляти їх. Відправка зарубіжних сухопутних військ на нашу територію буде розцінюватися як акт агресії", - написав він.
Окрім того, прем’єр країни додав, що Ірак ще раз підтверджує свою давню позицію і закликає держави світу та міжнародного альянсу об’єднатися разом з Іраком у війні проти тероризму "ІД".
Раніше міністр оборони США Ештон Картер оголосив про відправлення до Іраку "експедиційної групи" сил спецпризначення для боротьби з бойовиками угрупування "Ісламська держава", яка з 2014 року окуповує частину іракської території.
Виступаючи на слуханнях у комітеті палати представників у справах збройних сил, Ештон Картер повідомив, що спецпризначенці будуть проводити бойові операції спільно з іракськими курдами і урядовою армією Іраку, а також періодично здійснюватимуть рейди на територію Сирії "в односторонньому порядку" і захоплювати лідерів "ІД".
При цьому президент США Барак Обама наголосив, що доправлення додаткової "експедиційної" групи спецпризначення в Ірак для боротьби проти "Ісламської держави" у Сирії не є масштабною наземною операцією.

comments powered by HyperComments

Последние