УКРАЇНА РОЗПОЧИНАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ В СПОРІ В СОТ З РФ

06.12.2015 06:21

Україна сьогодні у Женеві розпочинає консультації в Світовій організації торгівлі в спорі з РФ щодо вагонів і стрілочних переводів вітчизняного виробництва. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська у своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН.
"Женева, о 9 починаємо консультації в спорі в СОТ з РФ - заборона вагонів і стрілочних переводів. За нами правда", - написала Н.Микольська.
Раніше Україна подала позов у Світову організацію торгівлі проти Росії про торговельні обмеження щодо вагонів і стрілочних переводів вітчизняного виробництва. Позов став першим у загальному пакеті претензій, які готує Україна. Суть позову України в тому, що експорт українських вагонів і стрілочних переводів через торговельні обмеження, які були запроваджені Росією, скоротився з 1,7 млрд дол. у 2013 році до 51 млн дол. за 7 місяців 2015 року.
Раніше Україна внесла на розгляд Комітету Всесвітньої торговельної організації по технічних бар'єрах пропозицію проаналізувати введену Росією заборону на ввезення кондитерських виробів, молочної та сокової продукції, включаючи дитяче харчування, а також пиво українського походження.

comments powered by HyperComments

Последние