ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН КЛИМАТИЧЕСКОЙ ТЕХНИКИ ТОВ "КИЕВ КОМФОРТ"

04.12.2015 03:23


Побутовий кондиціонер відрізняється від спліт-системи лише термінологією: обидва пристрої, при правильному функціонуванні, створюють у житлових будинках, квартирах і офісах сприятливий штучний мікроклімат. Детальніше дивіться на нашому сайті "www.kievkomfort.com.ua". Спліт-система являє собою автоматичну систему, встановлювану в закритих приміщеннях з метою підтримки в них таких параметрів повітря, як:
швидкість руху;
температура, чистота;
відносна вологість.
Підбір кондиціонера
Будь-яка спліт-система складається з двох секцій - зовнішнього і внутрішнього блоків: перший - це компресорно-конденсаторний, відповідальний за циркуляцію рідкого фреону, а другий - випарний, що здійснює переклад холодоагенту в газоподібний стан.
Іншими складовими елементами конструкції є електродвигун, терморегулюючий вентиль, фільтр-осушувач, вентилятори, дистанційне керування.
У процесі охолоджуючої роботи техніки - тепло переноситься з приміщення на вулицю, а при обігріві, навпаки, воно надходить з вулиці в приміщення.
Таким чином, принцип дії агрегату полягає в постійній підтримці оптимального повітрообміну.
Перед тим як купити кондиціонер , необхідно дізнатися - які пропозиції існують на ринку.
Види кондиціонерів
касетні модифікації - для монтажу в підвісну конструкцію стелі;
настінні спліт-системи - для закріплення на поверхні стіни під стелею;
канальні спліт-системи - для одноразової охолодження / опалення / осушення декількох приміщень;
настінні мульти-спліт - апарати, що складаються з одного зовнішнього блоку, до якого підключаються кілька внутрішніх блоків;
напольно-стельові спліт-системи - універсальні варіанти для установки в складних умовах експлуатації.
Скільки коштує кондиціонер?
Продаж кондиціонерів в інтернет-магазині здійснюється за готівковий і безготівковий розрахунки, з доставкою по Києву, а також по інших регіонах України.
Продукцію можна придбати оптом, в роздріб, кредит і на замовлення - якщо потрібна товарна позиція на сайті відсутній.
Ціна кондиціонера залежить від потужності пристрою і наявності додаткових опцій, проте вона цілком виправдовує фірмову якість представлених моделей!

comments powered by HyperComments