СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ И УПРАВЛЕНИЯ ДОСТУПОМ В ПОМЕЩЕНИЕ "ШЕРИФ"

04.12.2015 02:29

ІТЦ "ПРОМІКС" займається розробкою обладнання для побудови СКУД різного цільового призначення, наприклад:
«ШЕРИФ-БАНК» - вузькоспеціалізована система створена для обмеження доступу в зону самообслуговування банкомату, дозволяє захистити приміщення, в якому знаходяться термінали самообслуговування від проникнення осіб, чиї наміри не пов'язані зі здійсненням фінансових операцій (грабіжників, вандалів, громадян без певного місця проживання і т .буд.). Детальніше дивіться а сайті  " системы контроля доступа купить".  Крім того, система дозволяє особам, які проводять маніпуляції з терміналом, не побоюватися за свої життя і здоров'я, збереження грошових коштів та конфіденційної інформації;
«ШЕРИФ-Локерен» - система призначена для обмеження доступу в місця зберігання особистих речей персоналу, гостей, клієнтів різних організацій з високою відвідуваністю (заводи, школи, аквапарки, фітнес-центри, басейни). Дає можливість об'єднати велику кількість точок доступу в одну систему з можливістю централізованого обліку, спостереження та управління;
«ШЕРИФ-ШЛЮЗ» - автономний спеціалізований контролер управління шлюзом призначений для управління проходом через одну точку доступу, що є двоє дверей із замкнутим простором між ними. Застосовується в ситуаціях вимагають підвищеного рівня безпеки (інкасаторські передавальні шлюзи, шлюзи знезараження на підприємствах із загрозою хімічного, радіологічного або біологічного забруднення);
«ШЕРИФ-ХОЛОД» - комплекти електромеханічних замків з радіокерованим модулем для холодильних шаф, скринь, вітрин та іншого торгівельного обладнання, що дозволяють ефективно перешкоджати незаконному заволодінню товаром, продукцією;
Лінійка електромеханічних замків «ШЕРИФ» різного призначення, які можуть застосовуватися як в однойменних системах, так і в будь-яких інших. Запатентірованая конструкція замків забезпечує високу надійність, ефективність і довговічність роботи у складі СКУД.
Система контролю доступу: основні елементи і принцип дії

Всі системи контролю та управління доступом, у тому числі і СКУД «Шериф», складаються з наступних основних елементів:
зчитувач;
контролер;
пристрій перегороджують типу;
допоміжне обладнання (датчики, камери, детектори і т.п).
Всі компоненти системи підбираються виходячи із завдань, які вона повинна виконувати. У контролерах закладені алгоритми, що відповідають режимам і комплектації тієї чи іншої системи, всі налаштування виконуються способом замикання контактів в певній послідовності за допомогою джамперів в разі побудови автономної СКУД. Якщо до складу системи входить ЕОМ, то для узгодження роботи всіх компонентів потрібно спеціальне програмне забезпечення і, в деяких випадках, перетворювач інтерфейсу.
Електромеханічні замки «ШЕРИФ» захищені від підробок патентом на винахід. Конструкція замикаючих пристроїв досить проста і надійна, всі вони мають електромагнітний рушій, який приводить в дію блокуючий механізм замку. Таким чином фіксація відбувається не за рахунок електроживлення, а за допомогою блокуючого механізму, що зумовило мале споживання замками електроенергії (близько 0,1 А). Блокування / розблокування пристроїв відбувається шляхом подачі / зняття напруги, це дає можливість використовувати замки з будь-якими керуючими пристроями без застосування додаткових електронних компонентів.


Переваги системи контролю доступу «Шериф»

ІТЦ "ПРОМІКС" заснований в 2004 році і спеціалізується на розробці, випробуванні та серійному виробництві електрокерованих замикаючих механізмів та іншого електронного обладнання. На підприємстві встановлено жорсткий контроль якості як використовуваного у виробництві сировини, так і готової продукції. У штаті підприємства - тільки висококваліфіковані фахівці, що мають вчений ступінь і величезний досвід у розробці електронних пристроїв різного призначення. Всі ці фактори впливають на якість виробленої заводом продукції, поступово завоювала ринок технічних засобів безпеки на просторах СНД і ряду інших європейських і близькосхідних країн.
Найвищим перевагою продукції «ШЕРИФ», безсумнівно, є не висока вартість при відмінній якості. Всі компоненти систем високотехнологічні, багатофункціональні, надійні і не вибагливі при монтажі та експлуатації. Модельний ряд замків «ШЕРИФ» дозволяє підібрати саме той пристрій, що буде повністю відповідати поставленим завданням, при цьому ви заощадите час і гроші при їх монтажі та обслуговуванні. Величезний робочий ресурс пристроїв (не менше 500 000 циклів спрацьовування), допоможе на довгий час позбутися головного болю, пов'язаного з турботою про безпеку на вашому об'єкті.
Конструкторський відділ компанії постійно розробляє нові вироби і відкриває нові напрямки діяльності. Завод має можливість вносити зміни в конструкцію виробів за побажанням або технічним завданням клієнтів.

comments powered by HyperComments

Последние