РОСІЯ ПРОДЕМОНСТРУВАЛА "ДОКАЗИ" ПРИЧЕТНОСТІ ТУРЕЧЧИНИ ДО ТОРГІВЛІ НАФТОЮ З ІДІЛ

03.12.2015 23:37

Міністерство оборони Російської Федерації наполягає на тому, що Туреччина закуповує нафту у бойовиків "Ісламської держави".
Цій темі був присвячений спеціальний брифінг, на якому начальник головного оперативного управління генерального штабу РФ Сергій Рудськой розповів про закупки нафти Туреччиною у ІДІЛ, передає "РИА Новости".
Представник російського оборонного відомства надав спеціальні "фото- і відеодокази".
Також у російському відомстві вкотре підкреслили, що основним джерелом фінансування терористів є нелегальний продаж нафтопродуктів.
Представник російського міноборони заявив, що "за два місяці в результаті ударів російської авіації знищено тридцять два нафтовидобувних комплекси, одинадцять нафтопереробних заводів та двадцять три станції з перекачування нафти".
Також російські ВКС відзвітували про знищення 1080 автоцистерн, які перевозили нафтопродукти.
"Це дозволило знизити обсяги незаконного видобутку нафти на території Сирії майже на 50%", – підкреслили в міноборони РФ.
Як відомо, Росія раніше звинуватила Туреччину в тому, що та закуповує нафту у терористів ІДІЛ.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган готовий піти у відставку, якщо звинувачення російського президента Володимира Путіна про закупівлю нафти у "Ісламської держави" будуть доведені.

comments powered by HyperComments

Последние