У СТОЛИЦІ ОБВАЛИЛАСЬ ЧАСТИНА БАГАТОПОВЕРХІВКИ – ЖЕРТВ НЕМАЄ

03.12.2015 13:57

У Солом’янському районі Києва обвалилась частина нового багатоповерхового будинку. Жертв немає, але мешканці залишились без житла.


 
Як повідомляє КНК Медіа, вночі 1 грудня, за адресою Київ, проспект Червонозоряний, 14, внаслідок зсуву ґрунту обвалився фасад багатоповерхівки. КМДА ще не надала роз’яснень стосовно цього інциденту, працює комісія, але вже відомо, що знайти документи чи забудовника цієї будівлі неможливо.

Проблеми, як кажуть мешканці, виникли відразу, ще у 2005 році, коли вони купили квартири у цьому домі – надто високо проходять підземні води і всі бачили, як кожен рік землю розмивало. Писали до відповідних органів, але марно. Працівники комунальних служб говорять відверто, але не на камеру, що будинок здали з серйозними порушеннями.

Зараз під руїнами опинились гаражі – знищені декілька авто, зруйновані споруди. КМДА терміново зібрала нараду, на місці події працюють рятувальники, стоять намети де можна випити гарячого чаю, йде евакуація мешканців.

Чи буде руйнуватися багатоповерхівка далі – ще ніхто не каже, але вже відселені мешканці з 38 квартир, де проживають 83 особи, з них 17 дітей та 2 пенсіонерів.

Пізніше чиновники КМДА оголосять рішення щодо цього злощасного будинку та постраждалих.

comments powered by HyperComments

Последние