У НАТО ВИРІШИЛИ ШУКАТИ ШЛЯХИ ПОЛІТИЧНОЇ ВЗАЄМОДІЇ З РОСІЄЮ

03.12.2015 10:36

Одним із каналів такої взаємодії стала Рада Росія-НАТО.
У НАТО мають намір вивчити можливості Ради Росія-НАТО в якості інструменту для політичної взаємодії. Про це повідомив генсек Альянсу Йенс Столтенберг на прес-конференції 2 грудня в Брюсселі.

"Навесні минулого року НАТО прийняло рішення припинити співпрацю з Росією через анексію Росією Криму. Проте ми вирішили залишити канали зв'язку відкритими, одним із таких каналів стала Рада Росія-НАТО, засідання якої проводилися. Зараз потрібно вивчити, як можна використовувати Раду в якості інструменту для політичної взаємодії. Рішення про те, щоб не використовувати можливості Ради Росія-НАТО, не приймалося. І зараз із постійними представниками ми будемо вирішувати, як використовувати цей формат", - сказав він.

Як повідомлялося, союз НАТО ухвалив стратегію протистояння гібридній війні, що, серед іншого, передбачає можливість вдатися й до статті про колективний захист від збройного нападу. Поняття гібридної війни з’явилося після окупації Росією українського Криму і утвердилося в перебігу подальшої агресії Росії на Донбасі.

comments powered by HyperComments

Последние