ЛІНКЯВІЧЮС: ЄВРОПА ВИГРАЄ ВІД СКАСУВАННЯ ВІЗ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

03.12.2015 08:48

Міністр закордонних справ Литва Лінас Лінкявічюс вважає, що Україна потрібна Європі не менше ніж Європа потрібна Україні.
Про це він заявив в інтервʼю газеті The Wall Street Journal.
"Вони (українці) боролися за європейські цінності, так що європейцям не доведеться битися за них самих. Європа потрібна українцям, проте і українці потрібні Європі", – сказав він.
Тепер, на думку міністра, Євросоюз має дати чіткий сигнал про підтримку прагнень українців
Лінкявічюс також підкреслив, що нинішня міграційна криза в Європі ніяк не повʼязана з тим, щоб надати безвізовий режим для українців.
"Безвізовий режим для українців не стане викликом для ЄС у контексті погіршення ситуації з міграцією. Українці становлять лише 3% всіх людей, які шукають притулок в ЄС. Тут не буде довгих черг українців, які хочуть залишити країну", – додав литовський міністр.
Він також наголосив на тому, що ЄС, надаючи українцям можливість подорожувати без віз, посприяє молодіжному і студентському обміну, зміцненню особистих зв'язків, які зроблять соціальні зміни незворотними.
Як повідомлялось раніше, на думку вітчизняного МЗС, на сьогодні є всі підстави очікувати позитивного доповіді Європейської комісії щодо надання Україні безвізового режиму.

comments powered by HyperComments

Последние