АКТИВІСТИ ПРОВЕЛИ НІЧ СИДЯЧОГО ПРОТЕСТУ У ВІРМЕНІЇ

02.12.2015 23:37

Представники вірменської опозиції оголосили сидячий пікет і провели минулу ніч на площі Свободи в Єревані, передає УНН з посиланням на Радіо Азатутюн.
"Ніч протесту", учасниками якої стали лідери фронту громадського порятунку “Нова Вірменія” Жирайр Сефілян і Армен Мартиросян разом з десятками прихильників фронту, пройшла без інцидентів.
На площі Свободи у Єревані чергували також близько десятка поліцейських і машина швидкої допомоги.
Учасники сидячого пікету не встановили намети, багато з них провели ніч під відкритим небом. Однак деякі з учасників змайстрували з плакатів невеликі, схожі на намети будови, а члени “Фронту вірменських жінок” переночували в прилеглих до площі відкритих кафе, з яких ще не встигли прибрати лавки.
Вказано, що мерія Єревана заборонила встановлювати намети на площі Свободи.
На світанку, приблизно о 6:00 ранку за місцевим часом, Жірайра Сефіляна і Армена Мартиросяна змінили лідер партії “Спадщина” Раффі Ованесян і голова “Установчого парламенту” Гарегін Чугусзян.
Зазначається, що опозиціонери вражені вчорашнім мітингом і на сьогоднішньому мітингу о 18:00 за місцевим часом очікують ще більше людей.
Раффі Ованесян повідомив, що сьогодні опівдні на площі Свободи відбудеться “інформаційні збори”, після чого, за його словами, можливо, також пройде невелике хода оповіщення центральними вулицями Єревана.
Зазначається, що вчора у країні пройшов мітинг проти конституційних реформ з декількома тисячами учасників.
6 грудня в країні повинен пройти референдум щодо поправок в основний закон, запропонованих президентом Сержом Саргсяном і передбачають трансформацію Вірменії в парламентську республіку, при якій основна роль в управлінні країною буде належати прем'єр-міністру, а не президенту.
Опозиція вважає, що таким чином С.Саргсян сподівається залишитися при владі після закінчення його другого і останнього терміну на посаді президента в 2018 році. С.Саргсян заперечує ці звинувачення.

comments powered by HyperComments

Последние