МІНФІН ВІДЗВІТУВАВ, ЩО ДОСІ НЕ ОТРИМАВ ВІД МОСКВИ ОФІЦІЙНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ БОРГУ

02.12.2015 15:58

Погашення настає через місяць.
У Міністерство фінансів України досі не надійшло жодних офіційних пропозицій від російської сторони щодо варіантів реструктуризації єврооблігацій на $3 млрд, погашення яких настає в кінці грудня 2015 року. Про це повідомив заступник міністра фінансів Артем Шевальов.

"Офіційними шляхами пропозиції від російської сторони не надходило. На даному етапі у нас коментарів по державному боргу немає", - сказав він в ході дискусії в "Українському кризовому медіа центрі" в Києві.

Як повідомлялося, раніше президент Росії Владімір Путін погодився на реструктуризацію боргу України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Москва має намір змінити правила кредитування МВФ і шукає можливості для блокування подальшого фінансування України у випадку непогашення «російських» євробондів.

Раніше у жовтні у РФ прокоментували можливу зміну політики МВФ заради України. Москва наполягала на тому, що український борг не приватний, а суверенний.

Також нагадаємо, 27 серпня МВФ схвалив угоду України з кредиторами щодо держборгу, яка була умовою для збільшення фінансової підтримки. Згідно з домовленостями з МВФ, Україна повинна заощадити більше 15 мільярдів доларів за 4 роки, у тому числі в нинішньому році – 5,2 млрд доларів. Що стосується боргу перед Росією, то Україна запропонувала РФ ті ж умови, що і приватним кредиторам, однак вже кілька разів Росія відмовила Україні у реструктуризації $ 3 млрд боргу і вимагає повернути всі гроші в строк. Після цього Україна висунула ультиматум Кремлющодо погашення боргу.

comments powered by HyperComments

Последние